+38 (067) 575 16 00 (WhatsApp, Telegram, Viber)

Угода користувача

Терміни та визначення

«Покупець» - дієздатна фізичнаособа, фізична особа - підприємець або юридична особа, який оформив Замовлення на сайті alba-soboni.ua.

«Товар» - предмет торгівлі.

«Інтернет-магазин» - інтернет-сайт, що належить Продавцю. На ньому представлені товари, запропоновані Продавцем своїм Покупцям для оформлення Замовлень, а також умови оплати і доставки цих Товарів Покупцям.

«Замовлення» - належним чином оформлений запит Покупця на доставку за вказаною адресою переліку Товарів, обраних на Сайті.

"Мінімальна рекомендована ціна" – це ціна, яку установлює Покупець, що придбав товар в інтернет-магазині з комерційною метою.

«Служба доставки» - третя особа, що надає за договором з Продавцем послуги з доставки Замовлень Покупцям.

1. Загальні положення

1.1. Сайт належить і адмініструється alba soboni.

1.2. Замовляючи товари через Інтернет-магазин, Покупець погоджується з Умовами продажу товарів (далі - Умови), викладеними нижче.

1.3. До відносин між Покупцем і Продавцем застосовуються положення ЦК України, а також закон Уркаїни "Про захист прав споживачів" та інші правові акти, прийняті відповідно до них.

1.4. Покупець погоджується з Умовами натисканням кнопки "Підтвердити замовлення" на останньому етапі оформлення Замовлення на Сайті.

2. Реєстрація на Сайті

2.1. Продавець не несе відповідальності за точність і правильність інформації, що надається Клієнтом при реєстрації.

2.2 Натискаючи на кнопку "ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ", Покупець підтверджує, що ознайомився і погодився з даними Угодою користувача та Політикою конфіденційності і дозволяє використовувати свої персональні дані на законних підставах, а також підтверджує, що йому є 18 років.

3. Оформлення та терміни виконання Замовлення

3.1. Замовлення Покупця оформлюється за допомогою автоматичної системи. Подробиці оформлення Замовлення описані в розділі "Як зробити замовлення".

3.2. Для оформлення Замовлення Покупець зобов'язаний вказати наступну інформацію:

  • ПІБ Покупця.
  • Адреса електронної пошти Покупця.
  • Телефон Покупця та/або одержувача Товару.
  • Прийнятний спосіб оплати/доставки Замовлення із зазначених у розділі ОПЛАТА ТА ДОСТАВКА.

3.3. Натискаючи «Підтвердити замовлення», Покупець тим самим погоджується з термінами доставки Замовлення, зазначеними в розділі ОПЛАТА ТА ДОСТАВКА.

3.4. Після оформлення Замовлення Покупцеві на зазначену останнім електронну адресу надсилається лист з підтвердженням Замовлення і реквізитами для оплати Замовлення.

3.5. У разі неможливості Продавця здійснити продаж Товару, зазначеного в Замовленні, після оформлення Замовлення Покупцеві на зазначену останнім електронну адресу надсилається лист з підтвердженням скасування Замовлення або повідомляється по телефону.

3.6. Кінцеві терміни отримання Замовлення Покупцем залежать від адреси та регіону доставки, роботи конкретної Служби доставки, і безпосередньо не залежать від Продавця.

3.7. Усі інформаційні матеріали, представлені на Сайті, носять довідковий характер і не можуть повною мірою передавати достовірну інформацію про властивості і характеристики Товару, включаючи кольори, розміри і форми. У разі виникнення у Покупця питань, що стосуються властивостей і характеристик Товару, перед оформленням Замовлення, Покупець повинен звернутися до Продавця по каналах зв'язку, зазначеним у розділі КОНТАКТИ.

3.8. У разі відсутності замовлених Товарів на складі Продавця, в тому числі з причин, не залежних від Продавця, Продавець має право скасувати Замовлення Клієнта та повідомити про це Покупця шляхом надсилання електронного повідомлення за адресою, вказаною при реєстрації або по телефону, вказаному Покупцем при оформленні Замовлення.

4. Цінова політика (для покупців, які купують товар на сайті alba-soboni.ua в комерційних цілях).

4.1. Роздрібна ціна, зазначена на сайті є рекомендованою до продажу кінцевому споживачеві (Recommended Retail Price, RRP).

5. Доставка

5.1. Продавець докладе всі зусилля для дотримання строків доставки, вказаних на Сайті, тим не менш, затримки у доставці можливі зважаючи на непередбачені обставини, що сталися не з вини Продавця.

5.2. Способи доставки товарів вказані на Сайті в розділі ОПЛАТА ТА ДОСТАВКА.

5.3. При одержання Замовлення Покупець повинен перевірити зовнішній вигляд і упаковку Замовлення, кількість Товару у Замовленні, комплектність, асортимент.

5.4. Кожна одиниця Товару, яка передається (відправляється) Покупцеві проходить обов'язковий контроль якості Продавцем. Продавець не передає Покупцеві Товар, який має пошкодження, брак або з інших причин не відповідає характеристикам Товару, зазначеним на Сайті.

6. Оплата Товару

6.1. Ціна Товару на Сайті може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем Товар зміні не підлягає.

6.2. Способи оплати Товару вказані на Сайті в розділі ОПЛАТА ТА ДОСТАВКА.

6.3. Відвантаження Замовлення проводиться тільки після зарахування грошових коштів Покупця на рахунок Продавця (окрім способу оплати - оплата при отриманні, що діє для роздрібних покупців при виборі способу доставки НОВА ПОШТА).

6.4. Продавець має право надавати Покупцеві знижки на Товар і встановлювати програму бонусів. Види знижок, бонусів, порядок і умови нарахування публікуються на Сайті і можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.

6.5. Продавець може обмежувати умови дії знижок, зокрема, знижки не поширюються на товари за спеціальною ціною.

6.6. Сума, зазначена в Замовленні при оформленні Замовлення, є чинною протягом 3-х днів з дня оформлення Замовлення. У разі, якщо Покупець не сплатить зазначену суму в зазначені терміни, Продавець має право не виконувати передачу Замовлення Покупцеві.

7. Інтелектуальна власність

7.1. Вся текстова інформація та графічні зображення, що знаходяться на Сайті є власністю Продавця і/або його контрагентів.

8. Гарантії та відповідальність

8.1. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцеві внаслідок неналежного використання Товарів, замовлених на Сайті.

9. Конфіденційність і захист персональної інформації

9.1. Використання інформації наданої Клієнтом і одержуваної Продавцем.

Продавець використовує інформацію:

  • для виконання своїх зобов'язань перед Клієнтом;
  • для оцінки й аналізу роботи Сайту;
  • для визначення переможця в акціях, що проводяться Продавцем;

9.2. Розголошення інформації, отриманої Продавцем:

  • Продавець зобов'язується не розголошувати, отриману від Клієнта інформацію. Не вважається порушенням надання Продавцем інформації агентам і третім особам, що діють на підставі договору із Продавцем, для виконання зобов'язань перед Клієнтом.
  • Не вважається порушенням зобов'язань розголошення інформації відповідно до вимог закону.

9.3. Продавець має право використовувати технологію "cookies". "Cookies" не містять конфіденційну інформацію і не передаються третім особам.

9.4. Продавець отримує інформацію про ip-адресу відвідувача Сайту. Дана інформація не використовується для встановлення особи відвідувача.

9.5. Продавець не несе відповідальності за відомості, надані Клієнтом на Сайті в загальнодоступній формі.

10. Інші умови

10.1. До відносин між Клієнтом та Продавцем застосовується право України.

10.2. У разі виникнення питань і претензій з боку Клієнта він повинен звернутися до Служби клієнтської підтримки Продавця через Сайт (за допомогою заповнення і відправки форми, розміщеної на сторінці КОНТАКТИ) або по телефону. Усі виникаючі суперечки сторони будуть намагатися вирішити шляхом переговорів, у разі недосягнення згоди суперечка буде передана на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.