+38 (067) 575 16 00 (WhatsApp, Telegram, Viber)

Позитивне мислення - запорука успіху alba soboni!

У цьому розділі ми не будемо писати стандартні заїжджені спічі, про те чому ви повинні купити сумку саме у нас, якими рясніє кожен інтернет-магазин. Ми просто розповімо історію успіху alba soboni. Отже, з чого все починалося.

"Ми створюємо аксесуари для людей з позитивним мисленням, щоб підкреслити індивідуальність кожного." - не просто гасло alba soboni, а стиль життя компанії.

Адже на чолі успіху бренду - ПОЗИТИВНЕ МИСЛЕННЯ. Це те, з чого починалася ідея, те, чім підкріплюється стимул, щодня надихається наполеглива праця. І найголовніше - сумки alba soboni заряджені позитивом! Вони налаштовують своїх власниць на позитивні емоції. У кожній моделі вловлюється щира любов до клієнтів, бажання дарувати їм позитивне мислення, навчити ставитися до життя з юнацькою безтурботністю і максималізмом.

Отже, була ІДЕЯ. Народилася вона в самій старенькій Італії, праматері високої моди, іменитих брендів, елегантності і стилю. Саме ця країна надихнула нас створити український бренд alba soboni, в якому поєднуються італійська поважність, авантажність, презентабельність, чудовий знак якості, а також український колорит і щирість, цінова доступність.

Перше слово в назві компанії - «alba» в перекладі з італійської означає «світанок», друге - «soboni» - складено з прізвищ творців. Відлік своєї історії бренд почав в 1999 році.

СТИМУЛ - одна з найважливіших складових успіху. Для нас - це значить заявити на весь світ, що український виробник заслуговує визнання і шанування, що сумки alba soboni складають відповідну конкуренцію знаменитим світовим брендам фешн-індустрії, можуть гідно змагатися з ними в якості, ціною, оригінальності дизайну і головне - підкорювати серця самих вибагливих модниць. Ось вона - сильна мотивація alba soboni!

Так, не легко, але хто сказав, що неможливо? Для цього знадобився багаторічний НАПОЛЕГЛИВА ПРАЦЯ. Починав бренд alba soboni з організації невеликого виробництва, де працювали не більше десятка осіб. За цей час компанії вдалося наростити потужності, в десятки разів розширити штат, який складається з високопрофесійних фахівців і виробництво в цілому, обзавестися сучасним японським обладнанням.

Виготовлено більше сотні колекцій чудових сумок, кожна з ексклюзивним дизайном, але всі вони мають неповторний почерк alba soboni. Сумки нашого лейблу легко виділити, серед інших, також як і їх власниць. Характерна риса alba soboni – вишивка і аплікація рослинної, тваринної або абстрактної тематики.

Ми завжди дотримуємося віянь моди, прислухаємося до побажань наших шанувальниць, аналізуючи актуальні тенденції розробляємо нові дизайни. Але незмінним залишається одне - якість.

Перевірені багаторічним співробітництвом постачальники забезпечують виробництво високоякісною сировиною. Сумки виготовляються з міцної поліуретанової шкіри, плащових тканин або льону, в залежності від моделі. Навіть протягом тривалої щоденної експлуатації сумки не втрачають форму, шкіра не витирається і не тріскається, зберігає колір. Строчки на кожному виробі alba soboni лягають рівно, міцно з'єднуючи деталі. На кожному етапі виробництва все вироби проходять жорсткий контроль якості. Надходять до своїх власниць, упакованими в фірмову коробку і індивідуальний флізеліновий чохол, котрий має форму сумки та може використовуватись як сумка для покупок.

Таким чином формула УСПІХУ alba soboni має чотири складових:

Позитивне мислення Стрілка вправо Ідея Стрілка вправо Стимул Стрілка вправо Наполеглива праця

На сьогоднішній день бренд зареєстрований не тільки в Україні, але і в США, країнах Євросоюзу, Китаї. На його рахунку безліч успішних презентацій у міжнародних та вітчизняних виставках аксесуарів. На сьогоднішньому етапі alba soboni співпрацює з американськими партнерами, а саме популяризація бренду і виготовлення колекцій сумок на замовлення компаній з США.

На даний момент alba soboni гідно конкурує зі знаменитими лейблами і виграє за рахунок демократичної цінової політики та відмінної якості продукту.

Тепер ми хочемо поділитися успіхом з Вами. Нехай сумки alba soboni стануть Вашим персональним талісманом в підкоренні життєвих вершин. І пам'ятайте: перший крок до цього - позитивне мислення!

Ручна аплікація Вишивальна машина Tajima Виробництво сумок Виглядай стильно з сумками alba soboni Наклеювання страз на сумку