+38 (067) 575 16 00 (WhatsApp, Telegram, Viber)

Покупцям

«Ми створюємо - ти дивуєш.»

Раді вітати Вас в інтернет-магазині alba soboni!

Трохи про себе:

alba soboni – це торгова марка, зареєстрована в Україні, США, в країнах Євросоюзу та Китаї. Наша спеціалізація - це виробництво сумок, рюкзаків, косметичок та багатьох інших цікавих речей, які об'єднуються під загальною назвою - «еко-шкіргалантерея». Чому еко-шкіргалантерея? З тієї простої причини, що для виробництва виробів alba soboni ми використовуємо штучну шкіру, текстиль і єкошкіра. Під час виготовлення наших сумок - не страждає жодна тварина! При цьому, зовнішній вигляд і якість наших виробів нічим не поступається аналогам з натуральної шкіри.

Світ моди мінливий і непостійний, але саме цим він цікавий. Ми слідуємо модним тенденціям і щороку пропонуємо Вам нові колекції: «Весна-Літо», «Молодіжна колекція» - до нового навчального року, «Осінь-Зима» та дитяча колекція сумочок і рюкзачків. Кожна сумка alba soboni – зроблена з величезною любов'ю і теплом, саме для Вас, дорогі наші покупці!

І з недавнього часу, наша друга спеціалізація - модний жіночий одяг. Ми пропонуємо Вам готові стильні образи. Наші новинки - універсальні бомбер, худі, світшоти, які ідеально поєднуються з кюлотамі, брюками і навіть спідницею. Ми дорожимо своєю репутацією - тому наша одяг зроблено тільки з високоякісних матеріалів, а значить вона буде радувати Вас не один сезон. Світ моди мінливий і непостійний, але саме цим він цікавий. Ми слідуємо модним тенденціям і щороку пропонуємо Вам нові колекції: «Весна-Літо», «Молодіжна колекція» - до нового навчального року, «Осінь-Зима» і дитяча колекція сумочок і рюкзаків.

Приємних Вам покупок!

TEST